Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Kurs na wozy policyjne kurs na pojazdy specjalne szkolenia dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
Kursy dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
Luty 27, 2017
Leczenie nadpotliwości Zabiegi leczące nadmierną potliwość Leczenie nadpotliwości Grudziądz
Skuteczne leczenie nadpotliwości
Marzec 1, 2017
Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy wiesz, że pranie ekstrakcyjne usuwa najtrudniejsze plamy i zanieczyszczenia, eliminując przy tym 99% niekorzystnych dla naszego organizmu wirusów i roztoczy? Tak, ta skuteczna metoda prania chemicznego jest w stanie przywrócić dawny wygląd nawet najbardziej zabrudzonemu dywanowi, czy użytkowanej kanapie w dużym pokoju. Unikatowa technologia moczenia zabrudzonych powierzchni praktycznie wchłania brud z głębokich warstw materiału. Rezultaty prania ekstrakcyjnego są zachwycające – piękny zapach i lśniący wygląd sprzątanych powierzchni. To jeszcze nie koniec! Podaną przez nas metodą prania chemicznego jesteś w stanie oczyścić tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, jak i ukrytą na strychu wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest uniwersalną techniką czyszczenia zanieczyszczonych nawierzchni kompletnie bezpieczną dla alergików. Można wspomnieć jeszcze, że czyszczenie ekstrakcyjne nie oddziałuje negatywnie na jakość mytych materiałów. Wręcz przeciwnie, pielęgnuje je na wiele lat.

Funkcjonuje kilka firm w Warszawie zajmujących się usuwaniem zabrudzeń technologią prania ekstrakcyjnego. Znaną marką w tej sferze jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni z tapicerki, a Klienci określają ją najdoskonalszą firmą piorącą w stolicy. Prawdopodobnie warto uwierzyć ich wypowiedziom. Tymczasem w tym tekście otrzymasz informacje o tym na czym dokładnie polega czyszczenie ekstrakcyjne, które środki idealnie sprawdzają się w tej technologii i co mamy możliwość wyczyścić za pomocą tej wszechstronnej metody. Zapraszamy!

Na czym polega pranie ekstrakcyjne?

Przede wszystkim warto jest zauważyć, że technika prania ekstrakcyjnego służy do oczyszczania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to nawierzchnie zwłaszcza narażone na wielokrotne zanieczyszczenia, dlatego też zwykłe formy prania nie przynoszą upragnionych skutków. Aby na dobre pozbyć się zanieczyszczeń z wersalki, czy wykładziny powinno się posprzątać nie tylko zewnętrzną warstwę materiału, ale także tą głęboką. Pranie ekstrakcyjne pozwala wnikać do wewnętrznych powłok sprzątanych nawierzchni, co sprawia, że ta technologia jest nadzwyczaj efektywna. A na czym ona polega? W praniu ekstrakcyjnym eksploatowane są specjalne maszyny, nazywane ekstraktorami. Takie odkurzacze ekstrakcyjne namaczają warstwy materiału roztworem piorącym. Stary i zaschnięty brud zaczyna się rozwiązywać, po czym odkurzacz wchłania go z powierzchni zapewniając piękny zapach, nienaganną czystość i wysoki poziom higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako rodzaj prania chemicznego likwiduje nie tylko nowo powstałe plamy, ale także plamy, które pojawiły się nawet kilka lat temu. Po tym specjalistycznym zabiegu piorącym kanapa, czy tapicerka wyglądają jak nowe.

Proces prania ekstrakcyjnego

Wyżej krótko przedstawiliśmy samą technologię prania ekstrakcyjnego. Teraz opowiemy Wam jak właściwie przebiega proces prania ekstrakcyjnego, jakie ekstraktory są używane podczas mycia i jakie środki chemiczne są najodpowiedniejsze. Przed podejściem do usługi czyszczenia ekstrakcyjnego należy precyzyjnie ocenić konstrukcję materiału i typ zanieczyszczeń. Pozwala to lepiej dopasować preparaty piorące i określić właściwy czas moczenia, tak by prany produkt nie uległ zniszczeniu. Później przechodzi się do etapu namaczania. Ten proces rozkłada zaschnięty brud. Następnym etapem jest odkurzanie. Niezwłocznie po tym powinno się porządnie osuszyć określoną powierzchnię. I już. Wróćmy jeszcze do tematu preparatów piorących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj pierwsze miejsce zajmuje rozpowszechniona na całym świecie firma Karcher, oferujące domowe i przemysłowe ekstraktory do mycia, jak i płyny do czyszczenia chemicznego.

Jakie są plusy prania ekstrakcyjnego?

Jak już wspominaliśmy na początku czyszczenie dywanów i tapicerki metodą ekstrakcyjną pozwala wyeliminować nawet prawie 100% szkodliwych bakterii. Na tym jednak nie kończą się korzyści tej technologii sprzątania nawierzchni. Pranie ekstrakcyjne eliminuje nieprzyjemne zapachy, dla przykładu odór zwierząt domowych, czy zapach potu. Ponadto pielęgnuje prany materiał, odnawiając kolor i strukturę włókien. Pranie ekstrakcyjne jest mocno rekomendowane osobom z alergiami, bowiem zwalcza roztocza i inne czynniki generujące reakcje uczuleniowe. Jest to znakomita technika prania dywanów i tapicerki meblowej. W większej liczbie przypadków wykorzystuje się ją również do czyszczenia tapicerki samochodowej, oraz odkażania powierzchni ze skóry (które są wyjątkowo ciężkie w kosmetyce).

Czy jesteś gotowy na skorzystanie z nowoczesnej i wydajnej techniki czyszczenia tapicerki? Pragniesz odświeżyć swój zabrudzony dywan na wiosnę? Nikt nie zna korzystniejszej metody prania niż pranie ekstrakcyjne. 100% satysfakcja gwarantowana. Firma Pogromca Brudu oferuje pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także czyszczenie mebli skórzanych w Warszawie, bardziej szczegółowo w okolicach Bielan. Dysponujemy profesjonalnymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi firmy Karcher i specjalnymi płynami czyszczącymi o przyjemnym zapachu. Zapewniamy dojazd do Klienta i precyzyjną analizę czyszczonych powierzchni. Jesteśmy firmą piorącą rekomendowaną przez wielu Konsumentów. Skorzystaj z naszych fachowych usług prania już teraz. Wejdź na stronę klikając na zamieszczony obok link: Czyszczenie tapicerki Warszawa

Komentarze są wyłączone.