Certyfikat angielskiego Toruń

Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Ogrody projektowanie i zakładanie – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Testament u notariusza
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest brany pod uwagę na całym świecie. Zdobycie go wymaga wielofazofych przygotowań. Dzięki nim bez problemu zaprezentujemy nasze umiejętności na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, lub w przypadku składania papierów na studia. Odpowiednio podsumowują nasze umiejętności i przedstawiają je jako certyfikat. Nie w każdym miejscu jest możliwość zdobycia certyfikatu. Taką sposobność dają tylko najlepsze kursy angielskiego. Działają one w porozumieniu z Cambridge English Qualifications, dzięki temu zdobywamy oryginalny certyfikat. Gdy podejmiemy decyzję o podejściu do egzaminu, warto jest skorzystać z oferty szkoły językowej, która wesprze nas w nauce. Samemu nie łatwo jest się odpowiednio przygotować. Niezbędne nam są odpowiednie materiały do nauki i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych tematach. Każdy egzamin obejmuje inny zakres wiedzy i jest dobrany pod różne grupy wiekowe, jednocześnie oferując nam większe możliwości. Ułatwia to dostanie się na zagraniczne studia czy pracę w międzynarodowym zespole. Dzięki podzieleniu egzaminów na różne stopnie zaawansowania łatwiej jest się do nich dopasować i możemy wybrać te najbardziej odpowiednie dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem powstałym z myślą o najmłodszych. Ocenia on poziom wiedzy na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Ten certyfikat mogą zdobyć dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Określa to ich stopień zaawansowania i zachęca do dalszych starań powiązanych z nauką języka. Prościej jest im na dalszych etapach podejść do trudniejszych egzaminów, oferujących coraz większe możliwości. Prezentuje się to też na wyąszych ocenach w szkołach, czy daje możliwość zwolnień z zaliczeń.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, który umożliwia przystąpienie do niego pełnoletnim. Zdany egzamin reprezentuje posługiwanie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Umożliwia kontynuowanie nauki na wyższym poziomie i związanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie dostajesz sposobność pracy w miejscach związanych z jęcykiem angielskim. Zdobycie certyfikatu oznacza umiejętność posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest ceniony na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English oświadcza, że nie będziesz mieć problemów w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Zezwala też na zaliczenie zajęć języka angielskiego na studiach, czy przystąpienie do nauki w innym kraju w języku angielskim. Posiadając dopasowane wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość nauczania w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English jest już poziomem zaawansowanym. Jest honorowany przez największe firmy. Udowadnia, że umiesz już posługiwać się językiem angielskim zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach biznesowych.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już na najwyższym poziomie certyfikatem z serii Cambridge English. Potwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zaliczeniu tego egzaminu możemy zrozumieć praktycznie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, nie mamy problemów z językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest też możliwość podjęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin odzwierciedla praktyczne używanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach biznesowych. Jest to potrzebne, gdy zależy nam na przedstawieniu pracodawcy naszych kwalifikacji. Przygotowanie do tego egzaminu zawiera specjalistyczne słownictwo pożądane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów sprawdza nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest sposobność dokładnej oceny poziomu wiedzy. Potwierdza to też wagę certyfikatu. Egzaminy zazwyczaj są dzielone na 2 części: pisemną i ustną. Pisemna część zawiera zadania związane ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej egzaminu mamy możliwość kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą wymowę oraz zakres słownictwa w różnych tematach, towarzyszących w codziennym życiu. Jednakże przebieg egzaminu zależy od tego, na jaki certyfikat się zdecydujemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie jesteśmy pewni naszych umiejętności, warto jest skorzystać ze szkoły językowej. Tam nauczyciele sprawdzą nasz poziom zaawansowania i pomogą w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu. Możemy skorzystać też z sugerowanych grup społecznych, ponieważ poziom egzaminu rośnie w przybliżeniu do poziomów szkolnictwa. Certyfikaty są też powiązane z tym, co zamierzamy dzięki nim osiągnąć. Jeśli jest nam niezbędny do wymarzonej pracy, najprawdopodobniej wybierzemy inny, niż w sytuacji składania papierów na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.