Dekoracje weselne sal

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
Sierpień 25, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy firmę – wybieramy formę opodatkowania
Sierpień 29, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie ma miejsca, bez planowania dekoracji na ślub, które uświetnią każdą część ceremonii. Ogromny wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie wymarzonej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być jednak wyszukane, ani drogie, by były doskonałym elementem wystroju , robiły wrażenie oraz były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na te elementy, jakie będą pasowały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie przyjemnego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza budynku, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich przesadnie dużo, żeby nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się przede wszystkim na dekoracji ołtarza, drogi do niego oraz naw bocznych. W tym przypadku najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty oraz szarfy.

Latarenki, świeczniki, świece

Świece nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, szczególnie w półmroku dominującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie miejsc, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, by były one rozmieszczone z głową, żeby nie przeszkadzały gościom w sprawnym przemieszczaniu się i nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele wspaniałych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą uroku wystrojowi, ale też ochronią przed kapaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Zazwyczaj szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, by stworzyć korytarz, jakim para młoda podejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być nieozdobione, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można pokryć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia oraz doda mu eleganckiego stylu. Zwykle takie chodniki są w kolorze białym lub czerwonym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Kwiaty i bukiety mają duże zastosowanie. Będą odpowiednie we wszystkich miejscach, jakie para młoda zamierza ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniej kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach oraz przy ołtarzu. Co raz częściej rozrzuca się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kwiatowymi kompozycjami, które można ustawić nie tylko w kościele. Taka dekoracja na ślub uświetni też wystrój sali albo będzie ciekawym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Przy dekoracji samochodu też można popisać się kreatywnością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu specjalnego auta, można je także udekorować ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Do wciąż najbardziej popularnych ślubnych ozdób na samochód należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one osiągalne w różnych wzorach i kolorach i mogą mieć zabawne nadruki. Równie dużym zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę auta, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami oraz innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki można kupić w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Można je zamówić z ciekawymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w motyw przewodni uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, planując ślub. Podstawowym priorytetem jest przystrojenie stołów, a później otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Znaczącą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się też gra świateł scenicznych, które nadadzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zwykle opiera się na motywie przewodnim wesela. Inaczej zostanie udekorowana ze względu na miejsce wesela, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Każdy z tych elementów musi wzajemnie współgrać tak, by utworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich wiszących dodatków np. balonów, girland, czy rozet.

Stoły

Stół z reguły ma największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przygotowanie go wymaga dbałości o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam też drobne podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również śmieszne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją ślubną są pokrowce, które dopasowuje się pod względem wzorów i kolorów. Ponadto istnieje sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych świateł, girland oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, często dostępna jest także księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą doskonałą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki zabawnym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami weselnymi jest dużo i z pewnością każda para znajdzie coś w swoim guście.

Dekoracje weselne Toruń

Komentarze są wyłączone.