Program enova365

Układanie kostki brukowej Toruń
15 września, 2020
Domy na sprzedaż
15 września, 2020

System enova365 to nowatorski system ERP, który sprawi, że kierowanie przedsiębiorstwem staje się przejrzyste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się jedną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży i innowacyjności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co to znaczy ERP?
System ERP ang. Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą przez cały czas, spajających i wspierających planowanie zasobów firmy. Dopasowany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość doboru modułów i powiększenia ich ilości z uwagi na miarę potrzeb.

Jak system ERP działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia wszechstronne zarządzanie przedsiębiorstwem, wspiera zarządzanie biznesem i analizę danych. Zawiera wszystkie ramy działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Usprawnia dostęp pracowników do informacji, a jednocześnie dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, dostosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system ERP?

System ERP enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest na wczesnym etapie rozwoju, czy posiada utwierdzoną pozycję na rynku, enova365 oferuje dogodne trzy podstawowe pakiety modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w każdej chwili można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system ERP dopasowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą pracować niezależnie, taka sama baza danych dla wszystkich kupionych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, umożliwia udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich upoważnionych pracowników każdego z działów firmy, gdy jest to niezbędne. Używanie systemu pozwala na umieszczanie schematów procedur pracy, powierzanie obowiązków i wypełnianie zestawień i raportów. Działa: zbierając, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić obieg danych i uprościć możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pomaga usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, oferującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest też dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który wskaże moduły, które będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wskazane moduły i aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że firma staje się dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizowanie systemu do nowych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność lub pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu mieści się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla przedsiębiorstw, które nie przewidują inwestowania w specjalistów IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności i eliminację ryzyka błędu. Ponadto szybki wgląd do analiz biznesowych i wszelkich informacji, umożliwia pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach dogodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

autoryzowany partner enova

Komentarze są wyłączone.