Doświadczony wodzirej na wesele bezalkoholowe

zakręcarki zalkin maszyny zakręcające zakręcarki butelek
Nowoczesne maszyny zakręcające, czyli zakręcarki firmy Zalkin
Kwiecień 26, 2017
dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk
Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?
Kwiecień 30, 2017
dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Ceremonia weselna jest nadzwyczajną uroczystością rodzinną, jaka powinna na dobre pozostać w pamięci wszystkich przyszłych uczestników. Doskonale by było w sytuacji, jeżeliby budziła przede wszystkim pozytywne wspomnienia. Każda para marzy o oryginalnym, stylowym i porywającym weselu. Zatem takim, na jakim osoby zaproszone będą bardzo dobrze się bawić z zachowaniem przyzwoitości i smakiem do białego rana.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

Współcześnie w każdej chwili oglądamy reklamy w tv popierające napoje wysokoprocentowe, papierosy oraz kolejne używki, przykładowo herbatę. Nierzadko niedoświadczone osoby planując wesele zamierzają zaspokoić wszystkich, zaś optymalną opcją mogącą to zrobić jest alkohol. Gdy go dużo pijemy przestajemy cokolwiek kontrolować oraz w ogóle nie dokuczają nam już złośliwe komentarze wujków, krzyk najmniejszych gości i swąd niedopałków przemieszczający się nad nimi (pomimo iż sami nie palimy). Dj na wesele, eleganckie posiłki, różnego typu niespodzianki oraz miła atmosfera – to wszystko właściwie wystarczy. Trzeźwość na takich uroczystościach zdarza się nadzwyczaj rzadko, lecz od kilku lat mnóstwo par zaczęło propagować niniejszy styl. Dlaczego? – ze względu na dzieci, jakie mówiąc w skrócie nie mogą podpatrywać bliskich pod wpływem mocnych alkoholi, natomiast z innej strony – jest to przejaw dorosłości oraz odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, bynajmniej nie tylko uczęszczających do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „idealna impreza absolutnie nie jest uzależniona od ilości wypitego alkoholu” albo „wcale nie potrzeba alkoholu, ażeby znakomicie biesiadować”. W sytuacji przyjęć weselnych jest to o tyle zadziwiające, bo w Polsce owe uroczystości od zawsze były sowicie zakrapiane. Osoby, jakie zdecydowały się istotnie na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, nierzadko słyszały negatywne przytyki, odtrącenie szansy uczestnictwa w zabawie bądź określenia „co ludzie powiedzą”. O ile zaproszenie profesjonalnego wodzireja na wesele wcale nie jest niczym oryginalnym, to deficyt napojów wysokoprocentowych – owszem.

Co powinien robić DJ na takim weselu?

Piękne przyjęcie to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz melodia dopasowana do gustów przyszłych uczestników. To naturalnie on precyzuje scenariusz zabawy i przygotowuje przeróżne zabawy. Na przyjęciu bez alkoholu jest naprawdę obowiązkowy. Cieszący się popularnością DJ to gwarancja kapitalnej zabawy nawet przez trzy dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego pierwszoplanowe zadania? Oprócz tego, że jest odpowiedzialny za grę, to każde wydarzenie powinno koniecznie być przez niego dosyć wcześnie zakomunikowane i pociągnięte. Każdy uczestnik ma się dobrze bawić, choćby ten szczególnie nieśmiały. Praca wodzireja rozpoczyna się powszechnie od wskazania gościom ich miejsc, a zaraz potem – wraz z kolejnymi wydarzeniami – razem wyśpiewuje z uczestnikami, pokazuje im konkretne ruchy tańca, pokazuje różnego typu animacje. Wszystko to prowadzi w sposób żartobliwy, ale bynajmniej nie krępujący. DJ musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na ucztach bez alkoholu. Trzeźwi goście więcej wymagają i to przez dłuższy okres w zestawieniu do tych, którzy zaraz na starcie imprezy są pod wpływem napojów alkoholowych.

Dj na wieczór panieński

Bez napojów wysokoprocentowych czasami może funkcjonować sporo standardowych uroczystości, m. in. wieczory panieńskie narodziny potomka, rocznice zamążpójścia. Zamiast zaprzepaszczać pieniądze na wódkę, wino oraz szampana, możemy wykazać się trochę lepszą błyskotliwością. Wieczór kawalerski może trwać choćby dwa lub trzy dni, a w czasie rozrywki Panna Młoda jest nauczana do wykonywania roli znakomitej małżonki. To samo odnosi się do wieczorów kawalerskich, w czasie jakich wcale nie muszą świętować prawie nagie tancerki. Przyjęcia i spotkania bez napojów alkoholowych są doskonałą alternatywą szczególnie dla tych odbywających się w tradycyjnym charakterze. Wielekroć Mężowie odpowiadają, iż chcą bawić się znakomicie na imprezie, natomiast nie tylko kolejnego dnia chwalić się przyjaciołom jaką ilość udało im się spożyć różnych trunków. Napój alkoholowy jest wykorzystywany najpierw do tego, ażeby „ukrywać” fundamentalne kwestie, przykładowo brak przeżywania radości z imprezy, przywiązania do rodziny (albo w ogóle kontaktów społecznych) albo niekorzystnego percypowania obcej kultury. Częstokroć ludzie absolutnie nie chcą się pobierać, bo nie mają pieniędzy na odpowiednią ilość alkoholu oraz tak naprawdę nie spostrzegają głębszego celu takiego wydarzenia. Wcale nie chodzi tutaj rzeczywiście tylko o napoje alkoholowe, ponieważ nakładów związanych ceremonią ślubu i weselem jest wiele więcej.

Zaślubiny, sylwester oraz inne rodzinne zdarzenia bez kropli alkoholu nie wyróżniają się naprawdę niczym od owych normalnych. W wyznaczonym miejscu występuje uznany DJ, na twarzy przybyłych gości górują uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa w chmurach, oboje rodzice jednej i drugiej strony trwają przejęci. Tylko nie ma oszałamiającego alkoholu, przez który bardzo często te radosne chwile uchodzą w zapomnienie i zastępuje je agresja, brak empatii, uszczypliwość oraz utarczki uczestników.

Jeżeli planujesz dowiedzieć się dużo więcej, kliknij tutaj – DJ Bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.