Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne
Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać
Kwiecień 4, 2017
agencja reklamowa projektowanie stron www pozycjonowanie toruń
Trendy w projektowaniu stron www
Kwiecień 9, 2017
wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Wyświetlacze diodowe od kilku lat są stałym punktem wielkomiejskiej architektoniki. Lokalizacje, w których są wybudowane, nabierają zupełnie innego charakteru. Są chętniej zwiedzane, natomiast treści promocyjne szybciej są przyswajane przez możliwych Konsumentów. Technika LED nie ulega wątpliwości ma mnóstwo plusów, lecz krótko mówiąc nie zalicza się do najtańszych. Czynniki meteorologiczne nie oddziałują w jakikolwiek sposób na jasność telebimu, ani na możliwość emitowania poprzez niego obrazów. Poniektóre są tak jasne, że można się im przypatrywać z odległości co najmniej kilkunastu metrów. Ponadto nasłonecznienie w ogóle nie stanowi poważniejszego kłopotu – treści reklamowe są dobrze widoczne. Dzięki zastosowaniu ochrony IP 65 ekrany LED świetnie funkcjonują w czasie zawiei, gradu czy nawałnicy. Dziś są stosowane jako charakterystyczny środek do dostarczania rozmaitych informacji, przykładowo reklam, kursów walut lub rezultatów sportowych. Jako nowoczesne narzędzie marketingowe wyświetlacze diodowe stały się praktycznie niezastąpione.

Jaki wybrać telebim?

Reklama jest dźwignią handlu – to sprawa oczywista. Żeby zwiększyć sprzedaż, m. in. rozszerzyć grono solidnych Nabywców i zaciekawić nowych, trzeba zdecydowanie wybrać sposób promocji. Marki, jakie są w stanie dać więcej pieniędzy, będą zamieszczały spoty promocyjne na sporych telebimach albo chwalić swoje artykuły w telewizji. Jak naprawdę rysuje się nam rzecz z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest rzeczywiście taki zyskowny? Jak ma się kwestia z ekranami LED z perspektywy technicznej? Co zrobić, ażeby po długim okresie (przykładowo po wielu latach) wyświetlał treści jak nowy? Wcale nie można skrótowo odpowiedzieć na wszelakie pytania, bo pewne rzeczy znają głównie osoby znakomicie rozumiejące branżę.

Załatwiając kupno lub najem telebimów, powinniśmy zerknąć na kilka istotnych spraw, jakie mają wielki wpływ na jego funkcjonowanie po długim czasie. Wcale nie chodzi jedynie o cenę i jakość, na które z początku zwracają uwagę nabywcy.

Odmiana diod, z jakich został wytworzony telebim

Powyższy czynnik decyduje o żywotności ekranu LED, jego przejrzystości oraz… cenie. Ekrany LED bardzo tanie są przeważnie utworzone z chińskich diod, które mają niezwykle słabą wyrazistość oraz mogą wywoływać wiele dylematów podczas renowacji. Oprócz tego nierzadko można dostrzec nierówny koloryt ekranu, jakie są po prostu rozbieżnością temperatur, jaka ma miejsce w diodach o różnorodnych kolorach. O wiele bardziej dochodowy jest wynajem ekranów LED, które są wykonywane w Tajwanie. Mówiąc w skrócie nie łudźmy się jednak – najwspanialsze telebimy są budowane w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Sposób łączenia pojedynczych diod

Istotne jest również to, czy są instalowane manualnie czy mechanicznie. W pierwszym przypadku powinniśmy brać pod uwagę to, że poszczególne diody potrafią ulec awarii i będą gasnąć. W efekcie na ekranie LED będą obserwowalne czarne punkty, zaś regeneracja też nie należy do najwygodniejszych. Diody dodawane przemysłowo krótko mówiąc nie zrobią nam wspomnianych kłopotów.

Precyzyjność ekranu LED

W ogóle nie może być zależna od czynników pogodowych, przykładowo ciepłoty powietrza lub nasłonecznienia. Intensywność w stopniu 5.000-7.000 cd jest wystarczająca, żeby móc pokazywać reklamy w dowolnych warunkach, nawet w czasie obfitych opadów.

Oprogramowanie

Powinniśmy bezwzględnie zwrócić uwagę na oprogramowanie, z wykorzystaniem którego będzie można wprowadzać poprawki na telebimie, a konkretniej wyświetlać kolejne treści reklamowe, ustawiać je w konkretnej kolejności itp. Doskonale by było, jeśliby telebimem można było manipulować na odległość (a mianowicie przez Internet). Jednym spośród najlepszych programów jest bez wątpienia Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Można w trakcie jego stosowania przygotowywać doprawdy rozbudowane konfiguracje spotów, a to zarówno dla firmy podnajmującej ekran LED, a także dla najemcy, jest niezwykle ważne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Całokształt zależy od tego, w jakiej okolicy będzie zamontowany, jaką będzie posiadać wielkość i jakości. W przypadku kiedy kupimy chiński telebim, wówczas nie ulega wątpliwości trzeba mieć na względzie to, iż będzie nastręczać wielu reperacji, natomiast co za tym idzie – nakładów finansowych. Ekran LED posiada wyjątkową przewagę ponad standardowymi wewnętrznymi nośnikami reklamy, np. billboardami. Inna jest po prostu percepcja obrazu. Odbiorcy ogromnie zwracają uwagę na kreatywne treści reklamowe, które wciągają identycznie jak filmy w kinie. Dla pewnych osób opłata wynajęcia telebimu będzie z pewnością odpłatnością zaporową, natomiast na montaż musimy posiadać wyjątkowe upoważnienie (wcale nie można umieścić takiego ogromnego obiektu w przypadkowym miejscu). Dobrze jest mieć na uwadze, że monitory LED nie mogą być instalowane pionowo do ulicy, bowiem oślepiają swoją jasnością kierowców – są w takiej sytuacji rozpatrywane troszeczkę jak niebezpieczeństwo. Warto jednakże odkupić czy pożyczyć odpowiedniej jakości telebim, ponieważ Konsumenci w zaprezentowanym przypadku dużo lepiej zapamiętują treści reklamowe. A firmy częściej płacą za projekcję materiałów, bo przedkłada się to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaabsorbowany opisaną odmianą promocji, kliknij w odnośnik znajdujący się tu – Wynajem ekranów

Komentarze są wyłączone.