Depilacja laserem medycznym Toruń

Haluksy – jak zapobiegać? Kiedy zastosować leczenie profilaktyczne a kiedy operować?
23 marca, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Wizyta u ortodonty
15 lipca, 2019
Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna coraz bliżej. To idealny czas na depilację laserową

Już niedługo ogrzeją nas pierwsze, wiosenne promienie. Dzień staje się coraz dłuższy i niedługo pojawią się pierwsze przebiśniegi. Jest to też najlepszy okres na przygotowanie skóry do lata. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra zregenerowała się od dawki promieni słonecznych, dlatego jest to najlepsza pora na depilację laserową.

 Przygotowanie do zabiegu

Do zabiegu trzeba się odpowiednio przygotować. Kilka tygodni planowanym zabiegiem należy zaprzestać usuwania niechcianych włosków depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. W tym czasie można stosować jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie muśnięta słońcem skóra zimą nam nie grozi, jednak pożegnać trzeba też samoopalacze. Cztery tygodnie przed wizytą w gabinecie koniecznie trzeba przestać stosować kremów z witaminą A.

Dzień zabiegu

Skóra w dniu zabiegu powinna być dokładnie ogolona. Powinno się też zrezygnować ze stosowania balsamów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Na chwilę przed samą depilacją ustala się największą, ale bezpieczną dawkę. Dzięki temu zabieg jest skuteczniejszy i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg

Czas zabiegu uzależniony jest od depilowanej partii ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Aby uzyskać maksymalny efekt konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Jednak między kolejnymi zabiegami koniecznie trzeba robić przerwy, trwające około trzydzieści dni. Liczba potrzebnych zabiegów laserowych zależy od indywidualnych uwarunkowań, najczęściej są to trzy sesje.

Po depilacji laserowej

Nasza skóra musi się zrelaksować. Ciepłe kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyjścia na basen nie są wskazane. Przez jakiś czas zaleca się wstrzymanie przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma prozdrowotny wpływ na kondycję skóry, po laserowym usunięciu owłosienia może podrażniać. Trzydzieści dni po depilacji laserowej koniecznie trzeba całkowicie odłożyć kąpiele słoneczne.

Ostatnie podmuchy zimy to doskonały czas na umówienie się na depilację laserową. To dzięki laserowi, nasza skóra będzie idealnie przygotowana na lato.

Depilacja Zalety depilacji laserowej

Perfekcyjnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Sposób ten posiada wiele zalet, spodoba się to zwłaszcza tym, którym bardzo zależy na efektywności i bezpieczeństwie zabiegu.

Bezpieczeństwo

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który umożliwia bardzo precyzyjnie dostosować moc lasera do konkretnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom wyeliminowano możliwość poparzenia. Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Wystarczy kilka chwil

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów które wyposażone są w dwie soczewki depilacja przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja pach zajmuje tylko kilka minut.

Skuteczność zabaiegu

Depilacja laserowa to niezwykle trwała metoda depilacji . Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby trwale trwale usunąć niechciane włoski.

Komfort

Laser ten wyposażony jest w bardzo skuteczny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie powoduje poparzeń.

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób pozbycia się niechcianego owłosienia. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych jest gwarancją bezpieczeństwa , ale też trwałości i szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest także polecana osobom, które borykają się z nieestetycznym problemem jakim są wrastające włoski.

Najskuteczniejsza metoda depilacji- depilacja laserowa

Po zimowych miesiącach powinniśmy zadbać o stan naszej skóry i przygotować się na letni czas. Warto pamiętać o właściwym natłuszczeniu skóry, gdyż ujemne temperatury oraz suche, ciepłe powietrze źle oddziałują na to, jak wygląda nasza skóra. Wiosenne miesiące, to także dobry okres na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Rezultaty widać już po pierwszym zabiegu, jednak aby osiągnąć najlepszy rezultat, trzeba przeprowadzić kilka serii.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Sposób ten pozwala na zawsze usunąć włoski i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, powinno się poszukać gabinetu z odpowiednim sprzętem oraz dobrze przeszkolonym personelem. Godny polecenia jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to najnowocześniejszy laser, a to gwarantuje, że zabieg depilacji laserowej dzięki dostosowaniu wiązki lasera do skóry, nie poparzy jej. Palomar Vectus ma także specjalny system chłodzenia, który dodatkowo zabezpiecza skórę. Spora zaletą są też dwie soczewki, większa pozwala pozbyć się owłosienia w krótkim czasie trwania zabiegu.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie powinno się usuwać owłosienia w sposób mechaniczny – . Zaleca się stosowanie przez ten czas jednorazowej maszynki do golenia . Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się u osób, które chorują na epilepsję. Po wykonanym zabiegu o skórą należy odpowiednio zadbać, unikać wystawiania depilowanego obszaru ciała na działanie promieni słonecznych.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Toruń

Komentarze są wyłączone.