Endermologia LPG Toruń

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
Sierpień 15, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow
Dekoracje weselne sal
Sierpień 28, 2019
Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia LPG to nowatorski zabieg, mający na celu wymodelowanie sylwetki, poprzez walkę z niechcianą tkanką tłuszczową, cellulitem czy rozstępami. Ten nowy patent to rodzaj mechanicznego masażu, wykonywanego przy zastosowaniu specjalnej głowicy, który daje klientkom niezwykły komfort i relaks. Takie leczenie jest kompletnie bezinwazyjne i pomaga w wygładzeniu skóry już po kilku zabiegach. Zostało utworzone dla kobiet i dla mężczyzn, marzących o pięknym wyglądzie bez ścisłej diety i wyczerpujących ćwiczeń. Endermologię można wykonywać na całym ciele lub miejscowo na przykład na udach, pośladkach, brzuchu czy twarzy.

Jak wygląda zabieg ?

Endermologia LPG wykonywana jest przez specjalistycznie przeszkolonego lekarza lub kosmetologa. Pierwszy zabieg poprzedza rozmowa, w trakcie której specjalista przeprowadza z pacjentem niedługi wywiad, dzięki któremu oceni ogólny stan zdrowia, styl życia i wniknie w problem oraz związane z nim oczekiwania.

Przeznaczona do zabiegu maszyna, jest zaopatrzona w głowicę z opatentowanymi rolkami. Cykl masażu działa na zasadzie zasysania i ugniatania skóry w różnych kierunkach o dostosowywanej sile, który aktywizuje proces uwolnienia tłuszczu – lipozy , pobudza krążenie krwi i przemianę materii, a do tego wspomaga wydalanie toksyn z organizmu i produkcję elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego.

Na czas trwania zabiegu pacjent zakłada specjalny jednoczęściowy kostium, który podnosi komfort i przeciwdziała zaciąganiu włosków oraz szczypaniu skóry, a przy tym ułatwia przesuwanie rolek. Odpowiednio wyregulowana i dopasowana do pacjenta intensywność masażu sprawia, że do zabiegu nie potrzeba znieczulenia, jest kompletnie bezbolesny, a jego działanie powoduje dobre samopoczucie. Zwykle zabieg trwa 30 – 45 minut, a dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się przyjecie serii 12 – 20 zabiegów, pobieranych nie częściej niż 2 – 3 razy w tygodniu.

Jakie są efekty zabiegu?

Endermologia LPG przynosi wiele korzystnych efektów. Już po 3 wizytach u specjalisty, stają się one zauważalne: usunięty nadmiar tkanki tłuszczowej wyraźnie powoduje zmniejszenie obwodów kolejnych partii ciała, a tym samym na formę sylwetki, która pięknie się modeluje i wyszczupla. Na dodatek cellulit zostaje pomniejszony, a rozstępy, blizny oraz zmarszczki są znacznie mniej widoczne i mocno wygładzone. Endermologia LPG ma też doskonały wpływ na skórę. Pomaga ją ujędrnić i rozświetlić, co sprawia, że skóra nie jest już wiotka, a zregenerowana i odmłodzona. Dodatkowymi efektami zabiegu są pobudzenie krążenia krwi i limfy, zmniejszone obrzęki i generalne rozluźnienie napięcia ciała.

O czym należy pamiętać po przyjęciu zabiegów Pielęgnacja ciała po zabiegach

Po endermologii LPG mogą pokazać się drobne siniaki, a na 3 lub 4 dni skóra może stać się miejscowo czuła na dotyk, dlatego niezwykle znaczące jest zastosowanie właściwej pielęgnacji. Jest to o tyle istotne z uwagi na to, że prawidłowa dbałość o stan zdrowia i samopoczucie pomoże w zatrzymaniu efektów endermologii na dłużej.

Trzeba w głownej mierze pić dużo, najlepiej od 2 do 2,5 litra, wody niegazowanej, która ułatwia wydalanie tkanki tłuszczowej i toksyn z organizmu. Równie kluczowe jest utrzymanie zdrowej diety. Przede wszystkim dobre będzie pożywienie z małą zawartością soli, sodu, tłuszczów i niewielkim indeksem glikemicznym.

Zachowaniu długotrwałych efektów endermologii pomaga też systematyczna fizyczna aktywność. Trzeba jednak pamiętać, aby nie przemęczać ciała i uprawiać łagodniejszą formę gimnastyki, która wesprze w zachowaniu sprawności i zdrowia, a także przysłuży się do dalszego spalania tłuszczu.

Trzeba również zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry, szczególnie w miejscach, w których były obecne cellulit, blizny albo rozstępy. W tym celu dobrze jest stosować balsamy albo emulsje ujędrniające. Ich składniki spotęgują działanie i zwiększą zadowolenie z zabiegu.

Zalecane jest, by po zakończeniu serii zabiegów, na niej nie poprzestawać. Korzystanie z zabiegów utrzymujących efekty raz w ciągu miesiąca lub dwóch, zapobiegnie ponownemu zaleganiu tłuszczu w tkankach.

Przeciwwskazania wykonywania endermologii LPG

Mimo wszelkich korzyści z endermologii LPG i działania, które jest w pełni nieinwazyjne i bezpieczne znajdzie się wiele przeciwwskazań, do wykonania takiego zabiegu. Znaczna część z nich łaczy się bezpośrednio z kondycją organizmu i ze stanem zdrowia pacjenta. Do najważniejszych należą przed wszystkim najcięższe choroby, takie jak aktywne nowotwory lub choroby krwi (w tym przyjmowanie leków np. przeciwzakrzepowych) oraz układu krążeniowego, jak żylaki i zapalenie żył.

Wykluczeniem są też uszkodzenia i choroby skóry (na przykład bielactwo), przepuklina oraz infekcje. Decydowanie się na zabieg nie jest też wskazane kobietom karmiącym piersią oraz kobietom w ciąży. Najwcześniej, endermologię LPG można przeprowadzić 5 miesięcy po zwyczajnym porodzie dziecka i 7 miesięcy po cesarskim cięciu.

Dla osób, które mają założone kolczyki lub implanty nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu, jednak należy pominąć te części ciała w ciągu endermologii LPG. Nie należy też poddawać zabiegowi takich miejsc, gdzie są tłuszczaki, pieprzyki, nowe blizny lub w stanie zapalnym. Takie obszary również należy ominąć.

Komentarze są wyłączone.