Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Obowiązek alimentacyjny – wynajmij skutecznego adwokata
Kwiecień 4, 2017
wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem
Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość
Kwiecień 8, 2017
odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

Jak wyszczuplić brzuch?

Wymodelowany brzuch to fantazja sporej liczby osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak i mężczyzn. Wspaniale by było w sytuacji, gdyby był zjawiskowo umięśniony i cokolwiek atletyczny (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, która jest dla nas epicentrum w trakcie wysiłku i przy stosowaniu różnorakich diet. Te osoby, jakie niemało ćwiczą, mogą pochwalić się ślicznym, płaskim brzuszkiem oraz z dumą spacerują po plaży lub relaksują się na fotelach nad jeziorem. Nic w tym dziwnego, bowiem brzuch jest taką sferą ciała, która ujmuje płeć przeciwną. Mamy możliwość także zaobserwować takie osoby, którym krótko mówiąc nie zależy na przesadzonym negliżu oraz wcale nie pokazują tak swobodnie wyrzeźbionego brzuszka. Nad sylwetką trzeba pracować – nie dajmy się wyprowadzić w pole.

Jeżeli myślimy, że będziemy drzemać sobie po południu na kanapie zamiast wędrować na fitness w wodzie lub ćwiczyć z trenerem, to nie ulega wątpliwości wcale nie zrealizujemy owego pragnienia. Zamiast zachwycającego bikini albo spodenek, będziemy zmuszeni wciskać się w nieładne kostiumy, tankini ze spódniczką lub spodenki oraz koszulkę. Każdy powiada: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, dobre rezultaty da odpowiednia dieta oraz siłownia. Jednak czy naprawdę? Czy jest to poważnie takie proste, jak mówią znajomi? Czy dobra jest dieta bogata w warzywa oraz owoce, trochę ruchu i co najważniejsze – brzuszków, żeby móc chwalić się wszystkim naokoło zjawiskowym brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie krótko mówiąc nie bazuje tylko na tych banalnych rzeczach, ale także na genetyce, a więc skłonnościach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Nie możemy „spalić” tkanki lipidowej jedynie w pewnym obszarze, potrzebny jest ogólny trening całego ciała. Tłuszczyk na ciele spala się proporcjonalnie, innymi słowy – w dowolnej części ciała równomiernie do liczby komórek lipidowych. Odchudzanie występuje globalnie, tyczy się całego ciała, a reklamy, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, po prostu koloryzują. Fundamentalną rolę pełni tu genetyka, bowiem niektóre osoby mają poważniejsze skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej tylko przez to, że ich rodzice i różne inne osoby z rodziny, również miały z tym niemały dylemat. Podczas ćwiczenia wyłącznie pojedynczych brzuszków bez wątpienia wcale nie uwolnimy się od nieestetycznych fałdek, bo w tymże momencie będziemy wyczerpywać ograniczoną ilość energii. Brzuszki hartują mięśnie w niepokojącej nas strefie i po krótkim czasie czasami może się okazać, iż posiadamy tam więcej centymetrów niż sądziliśmy. Bicepsy są coraz mocniejsze (uformuje się nam mocne wsparcie), jednakże tłuszcz pozostanie.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Oprócz ustabilizowanej diety i ruchu kompleksowego (a mianowicie ćwiczeń tyczących się wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie jedynie wyselekcjonowanej partii), mamy szansę skorzystać z specjalistycznego odchudzania w salonach kosmetycznych. Nie chodzi tutaj jednakże o to, żeby codziennie dawać się masować jakimiś egzotycznymi urządzeniami…i podarować sobie obydwie czynności wyliczone wcześniej. Wszystko musi być ze sobą powiązane – dieta, fitness i kuracje kosmetyczne, które wygładzą skórę, ograniczą cellulit, poprawią fałdki w obszarach, na jakie dieta oraz ćwiczenia fizyczne w ogóle nie potrafią nic poradzić.

W ostatnim czasie takim godnym uwagi sposobem na wysmuklenie sylwetki jest przykładowo liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem aparatury Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy szansę sprawnie zredukować zbędny tłuszczyk z kluczowych obszarów, m in. na boczkach. Chodzi tutaj ogólnie rzecz ujmując nie tylko o nadzwyczajne odchudzenie po jednorazowym zabiegu, ale pozbycie się miejscowej tkanki lipidowej. Specjalistyczna głowica zasysa sukcesywnie fałdki skóry, a ultradźwięki uszkadzają komórki lipidowe. Są one następnie usuwane z organizmu poprzez limfę, a w kolejnym etapie – przez wątrobę. Możemy też zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd skóry, jej elastyczność, modeluje sylwetkę, leczy cellulit oraz minimalizuje miejscowe otłuszczenia. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa w zasadzie nie tylko na zbędny tłuszczyk, ale też na mięśnie. A konkretnie: pobudza naszą skórę, tkankę pod powierzchnią skóry oraz muskuły, aby szybciutko oraz skutecznie wymodelować ciało. Oporny tłuszczyk ulega upłynnieniu, ponieważ wpływają na niego fale elektromagnetyczne. Zaś to wpływa na to, iż nasza bariera ochronna i mięśnie są silnie nagrzane. Takim urządzeniem mamy możliwość także łagodzić intensywność zmarszczek wokoło oczu i ust, jak i modyfikować owal twarzy. Mnóstwo osób stawia poza tym na terapie z użyciem endermologii, m.in. na masaż w wykorzystaniem próżni. To prawdopodobnie najpopularniejsza propozycja, bo musimy ubrać specjalny kostium, a kosmetolog realizuje zabieg ssącą głowicą, która „przesuwa się się” po takim ubiorze.

Jeśli zafascynował Cię owy artykuł, szukasz skutecznego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej nie tylko na brzuszku to kliknij w odsyłacz z boku – Odchudzanie – a może odnajdziesz właśnie to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.