Strzyżenie na gorąco czyli gorące nożyczki w akcji!

pozycjonowanie stron toruń pozycjonowanie pozycjonowanie firmowych stron
Wyprzedzanie konkurencji dzięki profesjonalnemu pozycjonowaniu stron
Kwiecień 22, 2017
filmy reklamowe z drona spoty reklamowe z drona filmowanie dronem w toruniu
Profesjonalne zdjęcia i filmy z drona
Kwiecień 24, 2017

Zdrowo wyglądające i błyszczące włosy to cel wielu ludzi, niemniej jego spełnienie w przeważającej części sytuacji jest wykluczone, a to z tego powodu, że utrzymanie włosów w świetnej formie wymaga sporego wysiłku i zaangażowania w sprawę, na co nie każdy może sobie pozwolić. Na całe szczęście teraz kłopot ze zniszczonymi włosami można rozwiązać i to przy zastosowaniu jednego zabiegu fryzjerskiego. Patentem na błyskawiczną zmianę wyglądu włosów są… gorące nożyce.

Strzyżenie na gorąco dawniej

Na pewno niejedną osobę zszokuje informacja, że kiedyś zabieg podcinania włosów na gorąco wykonywano przy użyciu… płomienia świecy. Z całą pewnością efekty takich działań były kiepskie, a przypalanie włosów częstokroć kończyło się zupełnym ich spaleniem.

O tym, że spora temperatura może mieć dobroczynny wpływ na włosy, wiemy nie od dziś. Już niegdyś odkryto, że dzięki właściwej temperaturze rzeczywiste jest domknięcie powłoki włosa, co sprawia, że włos zostaje ochroniony przed niepożądanymi bodźcami zewnętrznymi i odzyskuje zdrowy wygląd.

Gorące nożyczki, czyli współczesna metoda strzyżenia na gorąco

Dziś oczywiście nikt nie przystawia do włosów podpalonej świeczki aby polepszyć wygląd włosów. Tym bardziej że od teraz w studio stylizacji fryzur dostępne są wyjątkowe gorące nożyce marki Jaguar Thermocut, które dają możliwość, aby w krótkim czasie przywrócić uszkodzonym włosom zdrowy wygląd bez ryzyka, że zabieg przyczyni się do pogorszenia sytuacji.

Dlaczego gorące nożyczki Jaguar są wyjątkowe?

Marka Jaguar Thermocut opracowała specjalistyczne gorące nożyce, za sprawą których efekty strzyżenia na gorąco są o wiele lepsze niż w wypadku zabiegów wykonywanych tanimi nożyczkami, które zamiast poprawić kondycję włosów, tylko

gorące nożyce strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny studio Toruń

Przewaga tych nożyczek jest kolosalna – gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają wbudowany innowacyjny system zmiany temperatury ostrzy w przedziale od 90 do stu pięćdziesięciu stopni Celsjusza, co sprzyja temu, że fryzjer może ustawić taką temperaturę, która będzie idealna dla określonego rodzaju włosów, i umożliwi najpozytywniejsze rezultaty strzyżenia na gorąco.

Natychmiastowy rezultat strzyżenia gorącymi nożyczkami

Podcinanie gorącymi nożyczkami Jaguar to cechujący się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz efektywny zabieg polepszający wygląd włosów. Efekty strzyżenia gorącymi nożycami są zauważalne już w trakcie zabiegu, ponieważ skracane na gorąco łuski włosów zostają zamknięte. Po zakończonym zabiegu z wykorzystaniem gorących nożyc Jaguar, włosy są chronione przed ubytkiem pierwiastków odżywczych. Dostrzegalna jest również mniejsza wrażliwość włosów na mechaniczne uszkodzenia.

Zalety strzyżenia na gorąco

Metoda podcinania gorącymi nożycami ma dużo zalet. Zdecydowanie jest to zabieg, który zapewnia konkretne, widoczne rezultaty. Po drugie gorące nożyczki posiadają faktyczny wpływ na naprawę
stanu
włosów i warto podkreślić, że jest to stan, który utrzyma się przez jakiś okres, czego nie da się rzec o pozostałych zabiegach fryzjerskich, które tylko ”udają”, że poprawiają stan włosów. W ich wypadku niejednokrotnie jest tak, że szybko po najbliższym myciu, włosy od razu prezentują się niezdrowo, są osłabione i nie błyszczą się. Należy jeszcze wspomnieć, że gorące nożyczki zmniejszają problem sterczących końcówek, gdyż uszczelniają one strukturę włosa, dzięki czemu nie są one podatne na złe następstwa czynników środowiskowych.

Czy strzyżenie gorącymi nożyczkami jest bezpieczne dla włosów?

Gorące nożyce kojarzą się niektórym ludziom z nagrzanymi do granic możliwości ostrzami, które mogą zniszczyć włosy. W wypadku techniki wbudowanej w gorących nożycach Jaguar nie ma niebezpieczeństwa, że włosy zostaną uszkodzone. Nie jest także realne, by gorące ostrza poparzyły zarówno klienta jak i samego fryzjera, gdyż firma Jaguar jeszcze pamiętała o tym, aby ich gorące nożyczki były dobrze osłonięte termopowłoką niewrażliwą na znaczne temperatury.

Jak długo trwa zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami?

Zabieg zrealizowany gorącymi nożyczkami trwa nieco dłużej niż typowe strzyżenie włosów. Wynika to z faktu, że poprawne wykonanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty wcześniejszego przygotowania. Należy pamiętać, że przed przystąpieniem do zabiegu strzyżenia na gorąco, fryzjer musi wykonać test włosów, bo dzięki tym informacjom może on określić odpowiednią temperaturę, która da najodpowiedniejsze efekty. Samo cięcie musi być wykonane z jak najlepszą dokładnością, aby poprawa kondycji włosów była całościowa.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami? Tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim!

Należy jednak podkreślić, że zabieg obcinania gorącymi nożyczkami da rewelacyjne rezultaty wyłącznie wtedy, gdy będzie on wykonany przez profesjonalnego fryzjera, który perfekcyjnie potrafi dostosować właściwą temperaturę nożyc dostosowaną do indywidualnego stanu. Oprócz tego stylista fryzur przeprowadzający zabieg gorącymi nożyczkami musi jeszcze biegle podcinać włosy. Przez to zabieg gorącymi nożycami powinien realizować tylko znający się na swoim fachu fryzjer.

Czy w Toruniu można wykonać zabieg strzyżenia na gorąco?

Gorące nożyczki Thermocut to nowość na rynku, z tego względu niewiele salonów fryzjerskich oferuje zabieg podcinania włosów gorącymi nożycami. Na przykład w Toruniu wyłącznie jedno studio stylizacji włosów wykonuje podcinanie włosów przy pomocy innowacyjnych gorących nożyczek Jaguar.

Lokalizacja salonu fryzjerskiego, w którym sprawdzisz strzyżenie gorącymi nożyczkami:
Fryzjer Izabela&Marcin Górny. Studio fryzur, ul. Broniewskiego 90, Toruń.

Mieszkasz w Toruniu i chcesz wykonać strzyżenie gorącymi ostrzami na własnych włosach? Sprawdź godne polecenia studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: www.gornystudio.pl.

Komentarze są wyłączone.