Przewozy autokarowe Toruń – Koszty

Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Wizyta u ortodonty
Lipiec 15, 2019
Adwokat toruń prawo do opieki nad dzieckiem
Zawieszenie i przywrócenia prawa do opieki
Sierpień 8, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współczesne autokary charakteryzują się wysoką klasą, w stosunku do potrzeb pasażerów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele udogodnień oddziałujących na wygodę podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. W wielu przypadkach dostępny jest także barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, port USB, gniazdko oraz WiFi.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują w dużej mierze wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursy po Europie zachodniej oraz wschodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment wyjść, rozprostować nogi, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety lub zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie podróży opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki krajowe czy zagraniczne to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy mają w swoich ofertach wynajem autokaru na specjalną okoliczność. Sprawdzają się w potrzebie przetransportowania dużej liczby osób. Wynajem sprawdzi się w przypadku imprez zorganizowanych, takich jak wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużą popularnością cieszą się też przy organizacji wyjazdów biznesowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych i na zawody sporotowe.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku utrzymuje się dbałość o sprawność, wszystkich pojazdów oraz realizuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje wygodę podróżowania.

Istotną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to także wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich umiejętności potwierdzają regularne testy. Istotne są też wykonywane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję odpowiedniej załogi nazdoruje wybrany kierownik transportu. Oznacza to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, kojarzył się z najwyższą klasą.

Żeby wyjazd przebiegał bezpiecznie i sprawnie autokary posiadają wymaganą przepisami liczbę kierowców. W trakcie długich tras, kierowcy się wymieniają i dbają o osobisty wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na dobrą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co skutkuje bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia oznacza też większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również śledzenia autokarów dzięki GPS. To także jest czynnikiem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Dobór autokaru powinien zależeć od specyfiki wyjazdu, jego długości i liczby osób. Najdokładniejszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość waha się od 36 do 60 miejsc. Autokar niskopokładowy zmieści od 16 do 30 siedzeń. Możliwy jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w dalekie trasy.

Dobrze również sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny autokaru. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy ma wszystkie niezbędne elementy wyposażenia na przykład apteczkę i gaśnicę.

Użyteczne mogą okazać się także opinie wcześniejszych klientów, zamieszczane w internecie.

CENA WYNAJMU AUTOKARU

Analogicznie do wyboru autokaru, cena za wynajem określa kilka czynników. Do wielkości autokaru trzeba dołączyć takie składniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zabezpieczeniu drobniejszych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Oczywiście można też liczyć na zniżki. W branży turystycznej najkorzystniejsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pomaga lepiej zaplanować podróż. Na rabaty mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług konkretnych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń

Komentarze są wyłączone.