Kubek termiczny Contigo idealny dla każdego

Chirurgia stomatologiczna usuwanie ósemek ekstrakcja zęba
Chirurgia twarzowo-szczękowa
2 września, 2020
Pozycjonowanie wizytówek firmy w mapach google
Pozycjonowanie i optymalizacja w Google maps
11 września, 2020

Kubek termiczny na każdą okazję

O kubkach termicznych myślimy przeważnie w sezonie zimowo-jesiennym, gdy chcemy zabrać gorącą herbatę lub kawę do pracy, do szkoły, czy na przykład na wycieczkę samochodem lub pociągiem. Nie pamiętamy , że termokubki nie tylko trzymają ciepło, ale również są dobre do noszenia zimnego picia w upały. Jaki kubek będzie doskonały dla Ciebie? To zależy , czy szukasz kubka do codziennego użytku, czy interesujesz się termosami turystycznymi. Najlepszy kubek termiczny na kilka godzin zachowa ciepło herbaty oraz chłód picia. Ze względu na to z kubka termicznego można korzystać przez cały rok, szczególnie że jest on produktem niezwykle wygodnym i szczelnym, dlatego przyda się w każdej sytuacji.

Na co zwrócić uwagę, kupując kubek termiczny?

Jeśli planujemy zakup kubka termicznego, warto w pierwszej kolejności ocenić parę istotnych szczegółów. Po pierwsze szczególnie ważny jest materiał jego wykonania. W ten sposób ocenimy jego zastosowanie oraz trwałość zachowania ciepła lub zimna. Następnym elementem jest pokrywka kubka. Najlepiej by była nie tylko szczelna, aby utrzymywać ciepło lub zimno w środku na pożądanym poziomie, ale również gwarantować wygodny sposób picia. Trzeba także dopasować formę termicznego kubka oraz jego pojemność. Termiczne kubki o małej objętości nie będą dobre na dłuższych wycieczkach, dlatego w tym zakresie lepiej dobrać rozmiar termicznego kubka do własnych potrzeb. Ponadto jego kształt ma też znaczenie pod względem zastosowania. Chcemy, by posiadał wygodny uchwyt i nie ślizgał się w dłoni czy nawet w rękawiczce. Ponadto musi być stabilny, a gdy chcemy korzystać z niego w samochodzie, lepiej by mieścił się w miejscu przeznaczonym na kubek.

Jaki kubek wybrać?

Termiczny kubek najlepszy do biura, do pracy

Kubki termiczne przeważnie kupujemy do pracy. Patrząc na materiały, z których zostały wykonane, niemal każdy z nich będzie dobry do pracy. Wybór termicznego kubka do pracy najlepiej jednak dopasować od specyfiki pracy. W biurze odpowiednie będą niemal wszystkie kubki termiczne, które mają dłuższy czas trzymania zimna lub ciepła. Możemy zakupić malowniczy kubek ceramiczny, szklany albo stworzony z tytanu. Nie dość, że można je nabyć w różnych wzorach i kolorach, to do tego są lekkie, wygodne i nie chłoną zapachów. Rzadziej do pracy decydujemy się na termiczne kubki plastikowe, choć te słabiej trzymają temperaturę. Charakter pracy ma znaczenie, ze względu na trwałość. Nie każdy kubek będzie odpowiedni dla kierowcy czy dla pracownika budowy. Chociaż z uwagi na to, że np. kubek szklany czy ceramiczny jest mniej odporny na zniszczenie.

Jaki kubek termiczny będzie dobry dla dziecka?

Termiczny kubek dla dziecka musi być najlepiej wygodny, lekki, bezpieczny i szczelny. Ze względu na to zazwyczaj wybieranymi termicznymi kubkami dla dzieci są kubki plastikowe. Są one stosunkowo niedrogie, znajdziemy wśród nich wiele kolorów i wzorów, a do tego są wygodne. Bez problemu wejdą do tornistra i nie sprawią trudności w stosowaniu. I choć nie tak długo utrzymują zimno lub ciepło i są mniej trwałe, są bezpieczne dla dziecka. Nawet przy upuszczeniu nie rozbiją się jak na przykład kubek szklany czy ceramiczny.

Termiczny kubek na spacer

Plastikowy kubek termiczny będzie odpowiedni również na spacer, gdzie potrzebujemy wygodnego termicznego kubka, ale nie polegamy długotrwałym zatrzymaniu ciepła lub chłodu. Jeśli jednak zachowanie ciepła lub zimna jest ważne, lepiej zdecydować się na kubek z tritanu. Dzięki temu materiałowi są łatwe w noszeniu, wygodne, a ponadto nie mają w składzie związków BPA i są obojętne na drobnoustroje. Są trochę droższe i da się je porysować, ale są odpowiednie dzięki swoim zaletom.

Które termiczne kubki sprawdzą się podczas wycieczki?

Wyjeżdżając na wycieczkę przeważnie zależy nam, by kubek termiczny jak najdłużej utrzymywał temperaturę picia w środku. Dlatego doskonałym kubkiem na wycieczkę jest kubek stalowy. Tego typu termiczne kubki najdłużej wśród innych utrzymują temperaturę, ze względu na to, że są bardzo dobrze izolowane, dzięki czemu zachowują temperaturę na wiele czasu. Dodatkowo mają trwałą konstrukcję i są odporne na uszkodzenia. Minusem stalowego kubka jest jego masa, dlatego że jest on masywniejszy niż pozostałe.

Termiczny kubek pasujący do samochodu

W aucie musimy szczególnie uważać, ze względu na to kubek termiczny najlepszy do samochodu jest głównie szczelny, wytrzymały i świetnie zachowuje temperaturę. Termiczne kubki porcelanowe, szklane albo plastikowe są zbyt nieodporne na uszkodzenia, by byłby odpowiednie do samochodu. Dlatego najlepszymi termicznymi kubkami do auta są te wykonane ze stali lub z tytanu. Te kubki są trwałe i świetnie utrzymują temperaturę napoju.

Który kubek termiczny na prezent

Kupując prezenty zazwyczaj cenimy produkty z dobrym wyglądem, ze względu na to najlepiej sprawdzą się termiczne kubki szklane lub ceramiczne. Szklane kubki posiadają swój wyjątkowy charakter, z kolei kubki ceramiczne niezliczoną ilość pięknych kolorów i wzorów. Choć kubki plastikowe także cechują się szerokim wyborem wzorów, nie zalecamy ich na prezent.

Kubek Contigo

Komentarze są wyłączone.