Wynajem wysokiej jakości telebimów na imprezy masowe

kancelaria notarialna Toruń notariusz poświadczanie dokumentów
Z czym warto iść do notariusza?
Kwiecień 10, 2017
adwokat toruń zrzeczenie się spadku podstawy dziedziczenia
Okiem prawnika – dziedziczenie spadku
Kwiecień 16, 2017
wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

Masowa impreza nie może obyć się dzisiaj bez telebimu

W dzisiejszych czasach każda większa impreza musi posiadać odpowiednią scenografię wizualną i dźwiękową. W miejscach, w jakich najważniejsze są: przekaz telewizyjny, dźwięk i światło, niewątpliwie musimy wprowadzić supernowoczesne – i bez wątpienia dobrej klasy – wyposażenie transmisyjne. Specjalność rozrywkowa jest branżą niezmiernie ciężką, bowiem każdy jeden pokaz czy zdarzenie sportowe musi spełnić życzenia większości uczestników. Tutaj oczywiście czekają oni z niecierpliwością na niezwykłe widowisko bez nadmiernych zakłóceń.

Telebimy to współcześnie niezwykle innowacyjne i bezpieczne narzędzia, dzięki którym możemy w trakcie imprezy grupowej przedstawiać przeróżne materiały, np. reklamy towarów darczyńców. Tego pokroju wyświetlacze wykorzystuje się jako scenografię spotkań komercyjnych, na wybiegach dla modelek, konsultacjach i wystawach. Szczególnie często można je ujrzeć w domach handlowych, na wystawach i salach sportowych. Mają możliwość pełnić funkcję nadrzędną (właśnie jak na występach zespołów muzycznych) czy jako tło (m. in. w przypadku meczy hokeja na lodzie). Innym wybiegiem na zagospodarowanie ekranów LED jest ulokowanie ich w płaszczyźnie publicznej na potrzeby przedstawiania materiałów promocyjnych lub innych informacji, np. pogody i godziny.

Musimy tutaj wyeksponować to, że wcale nie trzeba inwestować prywatnych zasobów finansowych w tak cenny „instrument”. Coraz powszechniej nawet potężne przedsiębiorstwa korzystają z wynajmu telebimów, bo – zwykle w pakiecie – nabywają pomoc techniczną, m. in. do rozlokowania kompletnego sprzętu przed zdarzeniem bądź jego usunięcie natychmiast po nim. Dzięki ruchomej konstrukcji ekrany mamy szansę w wygodny sposób przetransportować tam, gdzie są aktualnie nieodzowne. Większość przedsiębiorstw, jakie solidnie zajmują się stawianiem telebimów, są w stanie przygotować tę pracę w nieomal godzinę. Mamy możliwość również dowolnie ustawić kąt pochylenia ekranu, oraz sterować nim dookoła własnej osi.

Wynajem telebimu na konferencje, koncerty i wydarzenia sportowe

Telebim do wynajęcia – bowiem taka formułą zazwyczaj na wielu stronach internetowych prezentuje się ekrany, które wydzierżawiają przeróżne przedsiębiorstwa – idealnie będą zdawać egzamin na zebraniach. Niejednokrotnie transmisja nie może „dojść” do wszystkich zebranych (trudne jest zgromadzenie ich w określonym miejscu), a wyświetlacze sprawnie zmniejszają ten dylemat. Co więcej wszyscy widzowie mają szansę rzeczywiście brać udział w rozmowie, czyli na żywo prosić o rozwianie wątpliwości.

Wydarzenia oraz akcje na łonie natury, m. in. festiwale, to następne widowiska, na jakich muszą z pewnością być zainstalowane telebimy. Treść powinien dotrzeć do bardzo dużej ilości obserwatorów i w sumie nie musi być skumulowany w określonym miejscu. Częstokroć obok pojedynczego podstawowego telebimu zakłada się kilka konkurencyjnych w przeróżnych stronach miasta, które zachęcają dodatkowych widzów. Częstokroć tym zdarzeniem będzie wieczór z kabaretami, zaś czasami koncert słynnego zespołu. W pierwszym przypadku owszem powinny spełnić swoją rolę dwa telebimy, na których będą skupiać swoją uwagę obserwatorzy z najodleglejszych rejonów. Jeśli chodzi o koncerty niezbędna jest fachowa oprawa, która polega na przymocowaniu najwyższej jakości sprzętu odpowiadającego za doskonały dźwięk, oświetlenia, efektów widowiskowych (m. in. laserów).

Telebimy na co dzień

Wyświetlacze diodowe są znakomitym rozwiązaniem nie tylko na niezwykłe zabawy, które obejmują setki lub tysiące widzów. Są dostrzegalne na co dzień, przykładowo w knajpach lub ogródkach piwnych. Te osoby, jakie z dowolnego względu w ogóle nie mają możliwości zawitać w nowym mieście na interesującym spotkaniu sportowym, mają szansę bezproblemowo rozgościć się w tzw. „strefie kibica” i spozierać na relację z pojedynku bliskiej drużyny. Uczestnicy imprezy mogą wówczas liczyć na najwyrazistszą rozdzielczość przesyłanego obrazu oraz prawdziwe emocje. Powszechnie przedsiębiorstwa, które wynajmują owe telebimy, proponują też zadaszoną arenę, długie ławy, przystawki i dania główne i bardzo dużo dodatkowych niespodzianek.

Wynajęcie telebimu – jakie są ceny?

W przypadku kiedy chcemy zdobyć telebim, to należność będzie oscylować w przybliżeniu od 12 tys. do 50 tys. złotych. Odpowiedniej jakości, duże telebimy będą miały wartość od około 47.000 zł i wyżej. Na pewno bardziej opłaca się wypożyczyć telebim (zwłaszcza, jeśli wydarzenie będzie posiadało charakter okolicznościowy). Błyskawicznie po wprowadzeniu w Google, przykładowo zdania „telebim wynajem”, można zaobserwować, iż ceny „dzierżawy” telebimu sportowego zaczynają się plus minus od 100 zł za jedną dobę. Wszystko właściwie jest zależne od określonej oferty (i sumy pożyczonych telebimów), jak i obszaru działań dopasowanej firmy.

Jeśli zaciekawił Cię ów tekst i planujesz dowiedzieć się więcej o inscenizacji audio-wizualnej na różne wydarzenia, wejdź w ten link – Telebim wynajem – a prawdopodobnie odkryjesz to, czego właśnie wypatrujesz.

Komentarze są wyłączone.