Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

kursy i szkolenia dla kierowców pogotowia ratunkowego kursy na pojazdy uprzywilejowane Toruń
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
Marzec 18, 2017
Usuwanie owłosienia na całe życie Depilacja laserowa Toruń Depilacja
Zalety nowoczesnej depilacji laserowej
Marzec 21, 2017
Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Dzisiaj dzięki medycynie estetycznej mamy szansę w przystępny, lecz czasem bardzo drogi sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Niwelowanie zmarszczek, zwalczanie blizn, aktywne odchudzanie, modelowanie ust czy niwelowanie cieni pod oczami – to jedynie wybrane z grona niezwykłych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki pionierskim technologiom możemy efektywnie walczyć z oznakami mijającego czasu, nadwagą, a nawet bruksizmem. Ludzi ciągle interesuje wątek wiecznej młodości oraz atrakcyjnego ciała. Jakie zatem zabiegi wytworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Mobilizowanie naturalnych mechanizmów naprawy skóry

Jednym z ciekawszych środków z kręgu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu poprawia się zwartość skóry i jej elastyczność. Blizny oraz niejednolity kolor po kilku wizytach właściwie są niewidoczne. Osoby, które zamierzają polepszyć formę skóry, wyrównać jej odcień oraz spłycić zmarszczki, z całą pewnością będą zadowolone. Na wyniki nie trzeba bowiem długo czekać. Mobilizacja głębokich warstw skóry wywołuje zwiększoną produkcję kolagenu oraz elastyny. Terapia Dermapen zdaje egzamin w kompleksowym leczeniu łysienia, redukcji blizn powypadkowych oraz redukcji widoczności rozstępów. Podczas wizyty skóra jest „raniona”, a do jej wnętrza przenikają składniki aktywne, m in. osocze bogatopłytkowe. Komórki skóry są stymulowane do szybkiej odnowy.

Dzięki medycynie estetycznej można leczyć otyłość

Życie w ciągłym pośpiechu, picie dużej ilości kawy, stres i mnóstwo innych elementów wpływa na pojawienie się zbytecznych kilogramów. Można zdecydowanie powiedzieć, iż nadwaga jest istotnym problemem XXI wieku. To nie tylko problem natury kosmetycznej, lecz co najważniejsze choroba. Organizm przyjmuje niezmiernie tłuste posiłki i krótko mówiąc nie jest w stanie ich do końca zużytkować. Co zrobić ze zbędnymi kaloriami? Nasze ciało zaczyna odkładać tkankę lipidową pod powierzchnią skóry, natomiast gdy jest jej już zbyt wiele, zaczynamy mieć kłopoty z oddychaniem, wchodzeniem po schodach etc. Kondycja fizyczna wyraźnie się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciw takim kłopotom, natomiast naukowcom udało się skonstruować dużo zabiegów, które mają na celu usunięcie zgromadzonej tkanki lipidowej. Odchudzanie mamy możliwość zacząć od takich zabiegów, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Bezinwazyjne wyszczuplanie ciała

Jeżeli pragniemy pozbyć się nadmiernej tkanki lipidowej, szpetnych grudek pod skórą i wymodelować ciało, to zachwycające rezultaty zaraz po paru zabiegach daje Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest wyposażone w dwie fachowe głowice. Skuteczność pierwszej bazuje na ultradźwiękach, które trafiają do wnętrza ciała oraz niszczą tkankę lipidową. Pozostała głowica jest stosowana na potrzeby drenażu limfatycznego, co znaczy, że uwolnione komórki tłuszczowe przechodzą poprzez limfę do wątroby, a w efekcie są wyrzucone z organizmu. Ta pionierska strategia wykorzystuje naturalne mechanizmy występujące w ciele. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, bezpieczny oraz w ogóle nie wymaga zastosowania jakichkolwiek narzędzi chirurgicznych. Jakich efektów możemy się spodziewać? Przede wszystkim po pierwszej wizycie mamy szansę stracić blisko 2-4 cm w obszarze ciała. By osiągnąć jeszcze lepsze efekty musimy zrobić od 4 do 6 terapii, stosować zdrową dietę oraz pić około 2 litry wody bez gazu dziennie. Po zabiegu czasem może wystąpić zaróżowienie skóry, które mija jednak po kilkudziesięciu minutach.

Maximus – urządzenie do zadań specjalnych

Uzyskanie pięknego wyglądu nie wiąże się wyłącznie ze zwalczaniem zbędnych kilogramów. Kanały telewizyjne, w jakich uczestniczą osoby z tuszą, nie pokazują nam co w gruncie rzeczy odbywa się ze skórą. Natomiast zasada jest taka, iż traci ona elastyczność, uwidaczniają się rozstępy, a niekiedy ogromne obszary opadłej skóry (przeważnie na brzuchu). Zamiast drakońskiej głodówki trzeba skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy możliwość poprawić kontur sylwetki i równocześnie zadbać o skórę. Silna aktywizacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni zmniejsza liczbę komórek lipidowych, zwiększa jędrność skóry, odświeża, poprawia krążenie krwi oraz minimalizuje zmarszczki. Zabieg trzeba zwykle powtórzyć od 3 do 4 razy, żeby zyskać zadowalające efekty. Przeprowadza się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki temu narzędziu możemy dodatkowo redukować zmarszczki wokół ust oraz modelować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka zastosuje drobną głowicę, która dokładnie uderzy w źródło problemu. Już po pierwszej wizycie daje się uchwycić zredukowanie zmarszczek i wyraźnie widoczne policzki. Jeśli zamierzamy osiągnąć spektakularny efekt w bardzo krótkim czasie, możemy dobrać 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Razem z z otyłością w niektórych przypadkach może towarzyszyć nam poczucie ciężkości nóg oraz napuchnięcia. Taka dysfunkcja jest powszechnie lekceważona w sondażu z lekarzem albo kosmetyczką (przed kuracją). A jednak możemy się oswobodzić również od tego defektu. Dzięki Endermologii LPG lub kuracji Icoone na pewno zmieni się nasz komfort życia. Ich działanie opiera się na usuwaniu płynów tkankowych i udoskonaleniu krążenia krwi w obszarach objętych dyskomfortem. Dużo więcej informacji zdobędziesz tu – Medycyna estetyczna

Komentarze są wyłączone.